Galardo Real Estate представя за продажба стилен тристаен апартамент, разположен в утвърдената и предпочитана част на кв. Лозенец – на пешеходно разстояние от метростанция, хотел „Маринела“ и ключови градски връзки. Локацията съчетава тиха жилищна среда с бърз достъп до центъра и бизнес зоните на града, което прави имота подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция.
Апартаментът се намира в малка бутикова сграда с модерна архитектура и отлично поддържани общи части. Изпълнението включва вентилируема фасада и алуминиева дограма Schüco, осигуряващи висока енергийна ефективност и комфорт на обитаване.
Разположен на трети етаж, имотът предлага функционално разпределение и добра естествена светлина. Интериорът е завършен с внимание към детайла и обзаведен с мебели и електроуреди от висок клас. Възможно е съвсем лесно разделяне на два отделни апартамента, с два отделни входа.
Входно антре и коридор
Всекидневна с кухня и трапезария
Две спални
Две бани с тоалетни
Тераса
Престижна локация в кв. Лозенец, на пешеходно разстояние от метростанция „Джеймс Баучер“ и хотел „Маринела“
Бутикова сграда с модерна архитектура, вентилируема фасада и алуминиева дограма Schüco
Функционално разпределение с две спални и две бани – подходящо за семейство или отдаване под наем
Напълно завършен и обзаведен с мебели и електроуреди от висок клас
Отлична инвестиционна стойност в район с устойчиво търсене и ограничено ново предлагане