Цена: 186 000 €
Galardo Real Estate има удоволствието да представи на Вашето внимание търговско помещение подходящо за магазин в престижния и модерен квартал в полите на Витоша Кръстова вада.
Престижна и желана локация, район населен с млади хора, постоянно разрастващ и развиващ се и изключително комуникативен, в близост до Мол Парадайс, метростанция Витоша, на 3 минути пеша от Южния парк и с невероятно удобен достъп както до центъра на столицата, така и до Околовръстен път.
Сградата е облицована с естествен камък, общите части са изпълнени със стил и вкус, а зелените площи създават усещане за приветливости комфорт. Има портиерно помещение, помещение за колела и колички, подземен паркинг с широки и удобни алеи за маневриране и полегата рампа.
Голямо търговско помещение, санитарен възел, много добре поддържани зелени площи пред сградата.
Има възможност за закупуване на паркомясто в подземния паркинг на цена 15000 евро.
Цените са без ДДС.
Разположен е от двете страни на бул. „Черни Връх” като на север граничи с ул. “Сребърна”, на запад с ул. “Луй Айер” и „Околовръстното шосе” и на юг с двата административни района – “Триадица” и “Лозенец”. „Кръстова вада” постепенно се оформя като предпочитан район за изграждане на еднофамилни къщи, затворени комплекси и отчасти промишлено и бизнес строителство. Преобладаващите сгради са нови къщи. В квартала има няколко новопостроени жилищни комплекси с къщи и по-големи жилищни сгради. Старата промишлена зона се простира по протежение на бул. “Черни връх”, ул. “Филип Кутев” и ул. “Сребърна”. В района има и много стари полу-масивни и масивни къщи, строени предимно около 50-те и 60-те години на миналия век.