Продава
4

Тристаен апартамент в бутикова сграда

Цена:
636 430 €
Продава
Реф. №: 21188
Локация: Изток
Обзавеждане : Необзаведен
Жилищна площ: 109.73 м 2
Спални: 2
Етаж: 2 От 6
Паркинг: Закрито паркомясто
Отопление: Електричество

Galardo Real Estetе представя изключителен апартамент с 2 спални в бутикова сграда в един от най-престижните квартали на София – кв. Изток. Сградата е разположена на метри от природния оазис на Борисовата градина и метро-станция като предлага съчетание между спокойствие, комфорт и първокласна градска локация.

Бутиковата сграда е с високо качество и се състои от 6 етажа, което гарантира усещане за уединение и уют. Проектирана с внимание към всеки детайл, тя впечатлява с елегантна и съвременна визия, изпълнена с висок клас материали и прецизно изпълнение.

На разположение са двустайни, тристайни апартаменти и пентхаус с функционални разпределения, отлични изложения, които осигуряват максимален комфорт и светлина. Всички жилища са проектирани така, че да отговарят на високите изисквания за модерен и качествен начин на живот.

Сградата разполага с надземни паркоместа и подземни гаражи, както и с красиво озеленен вътрешен двор – идеален за отдих и спокойствие в сърцето на града.

Цените са без ДДС

Разпределение

  • Антре
  • Дневна с трапезария и кухня
  • Спалня с баня
  • Втора спалня
  • Втора баня
  • Склад
  • Балкон

Преимущества

  • Бутикова сграда
  • Престижна локация
  • В близост до Парк и метростанция
Обадете се
Боряна Недева
Старши агент недвижими имоти