Galardo Real Estate с удоволствие представя на Вашето внимание триетажна къща с прекрасен вътрешен двор в затворен комплекс до Англо Американското училище. .
Къщата е с реално застроена площ от 285 кв. м. и разполага със следното разпределение:
Първо ниво:
-входно антре, просторна всекидневна с трапезария и напълно оборудван кухненски бокс, санитарно помещение, директен достъп до вътрешния двор
Второ ниво:
-просторна родителска спалня с гардеробно помещение и самостоятелна луксозна баня с тоалетна; 2 спални, баня и тоалетна, тераса с изглед към Витоша и вътрешен двор
Сутерен:
-складово помещение, баня с тоалетна, техническо помещение, мокро помещение двустаен апартамент с дневна част и спалня.
облагороден вътрешен двор с 478 кв. м. площ и градинско обзавеждане
2 гаража
Имотът се предлага напълно обзаведен с модерни мебели, като всяка от стаите има свой собствен стил. Подовите настилките са паркет, гранитогрес, Сградата е изцяло окабелена за интернет, кабелна телевизия, телефон. Къщата е обезопасена с аларма и СОТ. Отоплението е на газ и на ток.
Къщата се намира в комплекс с денонощна охрана, контролиран достъп и поддържани общи части и зелени площи. Локацията е с отличен целогодишен достъп. Цената е без ДДС
За повече информация относно този имот, моля свържете се с нашия екип. На разположение сме да организираме оглед за вас на място в удобно за вас време.